Predstavenie spoločnosti

Exal s.r.o. je hliníkarenská spoločnosť založená v roku 2010 v Komárne, na Slovensku. Vďaka dynamickému rozvoju spoločnosť neustále rozširuje svoju podnikateľskú činnosť a odteraz sa zaoberá aj extrudáciou hliníkových profilov. Výroba sa realizuje na Slovensku v obci Kolárovo vo výrobnej hale s rozlohou 12.000 m2, ktorá sa nachádza v priemyselnom parku o celkovej rozlohe 25.000 m2. V hale popri extrudovacej linke sa nachádza aj moderná prášková lakovňa a dielne zabezpečujúce mechanické obrábanie. Takto dokážeme popri lisovaní hliníkových profilov poskytnúť aj komplexné služby: elektrostatické práškové farbenie, eloxáciu, kašírovanie, lepenie ochrannou fóliou a mechanické obrábanie. Výroba sa realizuje pri vysokých požiadavkách na kvalitu z prvotriednych surovín, na moderných nových linkách. 

Silnou stránkou spoločnosti Exal s.r.o. je flexibilita a rýchle dodacie 
lehoty. Našim hlavným cieľom je maximálne uspokojenie potrieb našich zákazníkov, priebežné rozvíjanie našich výrobkov a technológií, rozvíjanie služieb, resp. zabezpečenie vynikajúceho pomeru ceny a kvality. 

Naša spoločnosť zabezpečuje spoľahlivé a včasné doručenie výrobkov 
k zákazníkom prostredníctvom vlastného vozového parku a logistického zázemia. 

Exal s.r.o. spolupracuje s nasledujùcimi spoločnosťami:

Stiahnite si
  • exal catalog UK NEW mail_01.pdf [2,32MB], 24.11.2014Extrudovanie Extrudovanie Mechanické procesy Mechanické procesy Eloxovanie Eloxovanie Renolitové fóliovanie Renolitové fóliovanie Práškové farbenie Práškové farbenie Ochranné fóliovanie Ochranné fóliovanie